Database error: Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='3314' and iffb='1'
MySQL Error: 1036 (Table 'pwn_comment' is read only)
#0 dbbase_sql->halt(Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='3314' and iffb='1') called at [/opt/www/yanshi/wwwroot/115341209/wwwroot/includes/db.inc.php:66] #1 dbbase_sql->query(update {P}_comment set cl=cl+1 where id='3314' and iffb='1') called at [/opt/www/yanshi/wwwroot/115341209/wwwroot/comment/module/CommentContent.php:54] #2 CommentContent() called at [/opt/www/yanshi/wwwroot/115341209/wwwroot/includes/common.inc.php:551] #3 printpage() called at [/opt/www/yanshi/wwwroot/115341209/wwwroot/comment/html/index.php:13] 客户点评-Ściek Z Betonu To Znaczy Z Polipropylenu?-化妆品商城
产品搜索
商品搜索:
购物车
购物车中有 0 件商品 去结算 我的订单
点评详情
发布于:2018-6-28 15:08:52  访问:5676 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Ściek Z Betonu To Znaczy Z Polipropylenu?
Aż do wyboru są gotowe Zapach Szamba w lecie betonowych lub tworzywa sztucznego. Jedne także drugie mają zalety, jakkolwiek podobnie również wady. Na które wtedy się podjąć decyzję?
ściek z betonu
Wykonuje się je przeważnie z prefabrykowanych elementów z betonu także żelbetowych. Produkowane są szamba jednoczęściowe (jednokomorowe) - przykryte płytą żelbetową również dwuczęściowe - składające się z dwóch połączonych skorup (dostępne są podobnie modele wielokomorowe). Szamba są zaizolowane, co zapewnia im szczelność. Wyposażone są w płyty włazowe (okrągłe, kwadratowe czy prostokątne) wykonane z żelbetonu również PCW również wejście inspekcyjny, służący do wyciągania odpady (z przykrywką blaszany ocynkowanej).
Wadą tego typu zbiorników jest duży jarzmo. Ważność zbiornika o pojemności 8 m^3 (pojemność wystarczająca dla czteroosobowej rodziny) wynosi prawie 4 tony, do tego trzeba doliczyć pokrywę o ciężarze ok. 2 ton. W taki sposób spory brzemię zbiornika betonowego może utrudniać jego usługi transportowe także montaż. Producenci zbiorników betonowych najczęściej zapewniają usługi transportowe i montaż, dysponując specjalistycznym sprzętem.
Przedtem toż pojemnik zostanie dostarczony wobec zalecany adres, powinno się przyrządzić szaniec o szerokości i długości większej o 30 cm od wymiarów zamówionego zbiornika. Powinno się także umożliwić dojazd aż do wykopu samochodu ciężarowego i dać możliwość rozładunek zbiornika tyłem (częściej) czy z boku. Pojemnik montowany jest za sprawą urządzeń hydraulicznych, znajdujących się na samochodzie ciężarowym. Po posadowieniu zbiornika zasadniczego monter układa warstwę spoiny cementowej, na której łączona jest wierzchnia część zbiornika. Miejsce łączenia zbiorników dwuczęściowych jest odtąd kodowanie warstwą zaprawy wodoszczelnej.
ściek z betonu jest rozumie się samo przez się solidniejsze od zbiorników plastikowych. O ile ponad zbiornikiem planujemy np. lokalizacja parkingowe na rzecz samochodu, innymi słowy podjazd aż do garażu warto wyłonić oczywiście taki sposób zbiornika. Szambo betonowe będzie również lepszym rozwiązaniem, podczas gdy mamy zdrowszy zrównoważony wód gruntowych - taki zbiornik, ze względu na swój ciężar, pewniej osadzi się w gruncie. O ile w najbliższej przyszłości planowana jest kanalizacja, owo też będzie starszy rangą preferencja - zaletą zbiorników betonowych jest bowiem niższa cena, a więc nie warto w tym przypadku przepłacać.
ściek tworzywowe
Wykonuje się je zwykle spośród polietylenu o wysokiej gęstości oraz żywicy poliestrowej (wzmocnionej włóknem szklanym). Są trwałe oraz odporne na korozję chemiczną. Są lekkie - to ich szczególna zaleta - ważą już od 60-70 kg. Na przykład: pojemnik o pojemności 8 m^3 waży 190 kg, a o pojemności 10 m^3 - 230 kg. Łatwo go w takim razie transportować i składać (wolno to zwłaszcza sprawić we własnym zakresie), do posadowienia zbiornika nie jest konieczny dźwig. Przypuszczalnie się tak sprawić, że dół gnilny przestaje nam znajdować się potrzebne, jako że wykonano przyłącze kanalizacyjne. Zbiornik taki można do tej pory spożytkować do zbierania deszczówki (po uprzednim oczyszczeniu) oznacza to komuś go odsprzedać - nadaje się do ponownego wykorzystania na szambo lub osadnik w przydomowej oczyszczalni ścieków.
Wadą zbiorników plastikowych jest z kolei mała wytrzymałość na duże zadłużenia. Nie zaleca się miejsca ponad nimi ustalać na miejsce do parkowania na rzecz wozów.
W gruntach o wysokim poziomie wód oraz gruntach gliniastych (w których przypuszczalnie się tezauryzować tlenek wodoru) pojemnik koniecznie wypada zabezpieczyć przed wyporem. W tym celu należy go obetonować czy osadzić aż do płyty żelbetowej.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
点评详情
脚注信息
Copyright (C) 2009-2010 All Rights Reserved. 化妆品商城管理系统 版权所有   沪ICP备01234567号
服务时间:周一至周日 08:30 — 20:00  全国订购及服务热线:021-98765432 
联系地址:上海市某某路某大厦20楼B座2008室   邮政编码:210000